Home

de fabricație încet Îmbunătăţi portugalia meci Chiţăit jaf trist

Campionatul Mondial de Fotbal 2022. Portugalia-Ghana. Cine câştigă meciul...

Cristiano Ronaldo, după meciul Portugalia –... | News.ro

Cristiano Ronaldo, OUT de la antrenamentul Portugaliei. CR7 va rata meciul  amical cu Nigeria | Sport.ro
Cristiano Ronaldo, OUT de la antrenamentul Portugaliei. CR7 va rata meciul amical cu Nigeria | Sport.ro

U20 | Înfrângere în fața Portugaliei în cel de-al doilea meci din Elite  League | Federația Română de Fotbal
U20 | Înfrângere în fața Portugaliei în cel de-al doilea meci din Elite League | Federația Română de Fotbal

EURO 2020: Ungaria - Portugalia 0-3, meci cu 60.000 de spectatori.  Campionii Europei au reușit să înscrie abia în ultimele șase minute | Digi24
EURO 2020: Ungaria - Portugalia 0-3, meci cu 60.000 de spectatori. Campionii Europei au reușit să înscrie abia în ultimele șase minute | Digi24

Surpriză uriașă în sferturi la Cupa Mondială! Portugalia, eliminată de  Maroc! Ronaldo, în lacrimi - Eurosport
Surpriză uriașă în sferturi la Cupa Mondială! Portugalia, eliminată de Maroc! Ronaldo, în lacrimi - Eurosport

Naționala U18, învinsă de Portugalia în primul meci de la Turneul celor 4  Națiuni | Federația Română de Fotbal
Naționala U18, învinsă de Portugalia în primul meci de la Turneul celor 4 Națiuni | Federația Română de Fotbal

Portugalia U20 - România U20, LIVE TEXT de la ora 19:30. ”Tricolorii” lui  Costin Curelea au câștigat cu 2-0 primul meci din Elite League, cu Cehia |  Sport.ro
Portugalia U20 - România U20, LIVE TEXT de la ora 19:30. ”Tricolorii” lui Costin Curelea au câștigat cu 2-0 primul meci din Elite League, cu Cehia | Sport.ro

Biletele pentru meciul cu Portugalia sunt disponibile online | Federația  Română de Fotbal
Biletele pentru meciul cu Portugalia sunt disponibile online | Federația Română de Fotbal

Preliminarii EURO 2024 | Slovacia - Portugalia 0-1 și Georgia - Spania 1-7  au fost meciurile serii. Toate rezultatele - Antena Sport
Preliminarii EURO 2024 | Slovacia - Portugalia 0-1 și Georgia - Spania 1-7 au fost meciurile serii. Toate rezultatele - Antena Sport

Bornă istorică atinsă de naționala Portugaliei în preliminariile EURO 2024

Șoc în Portugalia! Ronaldo, la baraj după un gol în ultimele minute!  Rezultatele serii în Europa - Eurosport
Șoc în Portugalia! Ronaldo, la baraj după un gol în ultimele minute! Rezultatele serii în Europa - Eurosport

Spania - Portugalia, amical de gală înainte de Euro! Scorul serii, în  Slovenia-Gibraltar - Eurosport
Spania - Portugalia, amical de gală înainte de Euro! Scorul serii, în Slovenia-Gibraltar - Eurosport

Portugalia a făcut spectacol cu Elveția și s-a calificat în sferturi la  Mondial! Goncalo Ramos, omul meciului - Eurosport
Portugalia a făcut spectacol cu Elveția și s-a calificat în sferturi la Mondial! Goncalo Ramos, omul meciului - Eurosport

Portugalia - Macedonia de Nord 2-0 / Polonia - Suedia 2-0. Cristiano  Ronaldo și Lewandowski merg în Qatar, Zlatan va privi CM la televizor |  Sport.ro
Portugalia - Macedonia de Nord 2-0 / Polonia - Suedia 2-0. Cristiano Ronaldo și Lewandowski merg în Qatar, Zlatan va privi CM la televizor | Sport.ro

Portugalia - Germania 2-4 » Spectacol total în cel mai bun meci de la EURO  2020
Portugalia - Germania 2-4 » Spectacol total în cel mai bun meci de la EURO 2020

Video | Recordurile stabilite de Cristiano Ronaldo în Portugalia –  Liechtenstein 2-0
Video | Recordurile stabilite de Cristiano Ronaldo în Portugalia – Liechtenstein 2-0

CM 2022 | Portugalia - Elveţia 6-1. Lusitanii s-au calificat în sferturi,  după o victorie categorică! Goncalo Ramos, hat-trick de vis într-un meci în  care Cristiano Ronaldo a fost rezervă - Antena Sport
CM 2022 | Portugalia - Elveţia 6-1. Lusitanii s-au calificat în sferturi, după o victorie categorică! Goncalo Ramos, hat-trick de vis într-un meci în care Cristiano Ronaldo a fost rezervă - Antena Sport

Portugalia - Elveția 6-1. Gonçalo Ramos, primul hattrick de la Campionatul  Mondial 2022
Portugalia - Elveția 6-1. Gonçalo Ramos, primul hattrick de la Campionatul Mondial 2022

Cea mai bizară desfășurare a unui meci de fotbal a avut loc în Portugalia.  „A fost răpit de pe teren?” - Playsport
Cea mai bizară desfășurare a unui meci de fotbal a avut loc în Portugalia. „A fost răpit de pe teren?” - Playsport

Fotbal: Georgia a învins Portugalia (2-0), în primul său meci de la  Campionatul European Under-21 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Georgia a învins Portugalia (2-0), în primul său meci de la Campionatul European Under-21 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Spania - Portugalia, meciul zilei în Liga Națiunilor, LIVE pe GSP

Portugalia - Ghana 3-2. Final de meci cu mari emoții/Lusitanii câștigă la  limită | Flashscore.ro
Portugalia - Ghana 3-2. Final de meci cu mari emoții/Lusitanii câștigă la limită | Flashscore.ro

Fotbal: Naţionala Under-21 a României, învinsă cu 2-0 de Portugalia, în meci  amical | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Naţionala Under-21 a României, învinsă cu 2-0 de Portugalia, în meci amical | AGERPRES • Actualizează lumea.

Liga Națiunilor. Tabloul semifinalelor s-a decis în Portugalia - Spania 0-1

Mesajul lui Cristiano Ronaldo după ce Portugalia s-a calificat în finala  barajului pentru CM 2022 - Eurosport
Mesajul lui Cristiano Ronaldo după ce Portugalia s-a calificat în finala barajului pentru CM 2022 - Eurosport