Home

consens farfurie mărire meci portugalia Misiune Ritual sub vânt

Cristiano Ronaldo, out din lotul Portugaliei pentru ultimul meci din luna  iunie! Ce a spus Fernando Santos
Cristiano Ronaldo, out din lotul Portugaliei pentru ultimul meci din luna iunie! Ce a spus Fernando Santos

EURO 2020: Portugalia, campioana europeană en-titre, învinsă de Germania  într-un meci spectaculos, cu două autogoluri | Digi24
EURO 2020: Portugalia, campioana europeană en-titre, învinsă de Germania într-un meci spectaculos, cu două autogoluri | Digi24

Cristiano Ronaldo, OUT de la antrenamentul Portugaliei. CR7 va rata meciul  amical cu Nigeria | Sport.ro
Cristiano Ronaldo, OUT de la antrenamentul Portugaliei. CR7 va rata meciul amical cu Nigeria | Sport.ro

Ungaria - Portugalia 0-3. Recorduri pentru Cristiano Ronaldo în prima  victorie a Portugaliei la EURO 2020
Ungaria - Portugalia 0-3. Recorduri pentru Cristiano Ronaldo în prima victorie a Portugaliei la EURO 2020

Bornă istorică atinsă de naționala Portugaliei în preliminariile EURO 2024

Leo Messi, „spectator de lux” la recordul bifat de Cristiano Ronaldo la  Campionatul Mondial
Leo Messi, „spectator de lux” la recordul bifat de Cristiano Ronaldo la Campionatul Mondial

Biletele pentru meciul cu Portugalia sunt disponibile online | Federația  Română de Fotbal
Biletele pentru meciul cu Portugalia sunt disponibile online | Federația Română de Fotbal

Naționala U18, învinsă de Portugalia în primul meci de la Turneul celor 4  Națiuni | Federația Română de Fotbal
Naționala U18, învinsă de Portugalia în primul meci de la Turneul celor 4 Națiuni | Federația Română de Fotbal

Video | Portugalia U20 - România U20 2-1. Înfrângere pentru micii  ”tricolori” în minutul 90+8
Video | Portugalia U20 - România U20 2-1. Înfrângere pentru micii ”tricolori” în minutul 90+8

Spania - Portugalia, amical de gală înainte de Euro! Scorul serii, în  Slovenia-Gibraltar - Eurosport
Spania - Portugalia, amical de gală înainte de Euro! Scorul serii, în Slovenia-Gibraltar - Eurosport

Dacă Ronaldo nu a strălucit, un marocan a fost erou în meciul în care  Portugalia a fost eliminată de la Cupa Mondială
Dacă Ronaldo nu a strălucit, un marocan a fost erou în meciul în care Portugalia a fost eliminată de la Cupa Mondială

Meci INCREDIBIL la Cupa Confederațiilor! Portugalia - Mexic 2-2, într-o  partidă în care s-a folosit
Meci INCREDIBIL la Cupa Confederațiilor! Portugalia - Mexic 2-2, într-o partidă în care s-a folosit

Șoc în Portugalia! Ronaldo, la baraj după un gol în ultimele minute!  Rezultatele serii în Europa - Eurosport
Șoc în Portugalia! Ronaldo, la baraj după un gol în ultimele minute! Rezultatele serii în Europa - Eurosport

Portugalia - Elveția 6-1. Gonçalo Ramos, primul hattrick de la Campionatul  Mondial 2022
Portugalia - Elveția 6-1. Gonçalo Ramos, primul hattrick de la Campionatul Mondial 2022

Portugalia - Germania 2-4. Nebunie la Munchen, în cel mai spectaculos meci  de la Euro 2020,
Portugalia - Germania 2-4. Nebunie la Munchen, în cel mai spectaculos meci de la Euro 2020,

Preliminarii EURO 2024 | Slovacia - Portugalia 0-1 și Georgia - Spania 1-7  au fost meciurile serii. Toate rezultatele - Antena Sport
Preliminarii EURO 2024 | Slovacia - Portugalia 0-1 și Georgia - Spania 1-7 au fost meciurile serii. Toate rezultatele - Antena Sport

Fotbal: Georgia a învins Portugalia (2-0), în primul său meci de la  Campionatul European Under-21 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Georgia a învins Portugalia (2-0), în primul său meci de la Campionatul European Under-21 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Portughezii au scris istorie la meciul cu Elveția din optimile Cupei  Mondiale! Recordul egalat de Goncalo Ramos - Eurosport
Portughezii au scris istorie la meciul cu Elveția din optimile Cupei Mondiale! Recordul egalat de Goncalo Ramos - Eurosport

Portugalia - Germania 2-4 » Spectacol total în cel mai bun meci de la EURO  2020
Portugalia - Germania 2-4 » Spectacol total în cel mai bun meci de la EURO 2020

Portugalia și Spania, victorii în meciurile amicale dinainte de Campionatul  Mondial - Eurosport
Portugalia și Spania, victorii în meciurile amicale dinainte de Campionatul Mondial - Eurosport

Fotbal - CM 2022: Portugalia, fără Cristiano Ronaldo, a învins Nigeria  (4-0) într-un meci amical | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal - CM 2022: Portugalia, fără Cristiano Ronaldo, a învins Nigeria (4-0) într-un meci amical | AGERPRES • Actualizează lumea.

Spania - Portugalia, meciul zilei în Liga Națiunilor, LIVE pe GSP

Portugalia - Macedonia de Nord 2-0 / Polonia - Suedia 2-0. Cristiano  Ronaldo și Lewandowski merg în Qatar, Zlatan va privi CM la televizor |  Sport.ro
Portugalia - Macedonia de Nord 2-0 / Polonia - Suedia 2-0. Cristiano Ronaldo și Lewandowski merg în Qatar, Zlatan va privi CM la televizor | Sport.ro

Portugalia - Elveţia 6-1, FOTO & VIDEO. Cristiano Ronaldo a fost rezervă  într-un meci cu șapte goluri în care lusitanii au jucat minunat și s-au  calificat în sferturi - Playtech Știri
Portugalia - Elveţia 6-1, FOTO & VIDEO. Cristiano Ronaldo a fost rezervă într-un meci cu șapte goluri în care lusitanii au jucat minunat și s-au calificat în sferturi - Playtech Știri