Home

aștepta miliţie scris de mână meci liverpool temperatura ceai Configurați masa

Liga Campionilor: Rezultatele de marți. Real Madrid învinge Liverpool după  un meci de poveste - spotmedia.ro
Liga Campionilor: Rezultatele de marți. Real Madrid învinge Liverpool după un meci de poveste - spotmedia.ro

Manchester City - Liverpool Live Text Online de la 18:30

Liverpool l-a considerat „top class”, azi e liber de contract și a jucat un  singur meci în ultimii trei ani | Sport.ro
Liverpool l-a considerat „top class”, azi e liber de contract și a jucat un singur meci în ultimii trei ani | Sport.ro

Liverpool, doar un punct din derby-ul cu Arsenal! Salah a intrat în istoria  Premier League - Eurosport
Liverpool, doar un punct din derby-ul cu Arsenal! Salah a intrat în istoria Premier League - Eurosport

Liverpool 4-2 Newcastle. Show al lui Salah pentru liderul Premier League  înainte de Cupa Africii pe Națiuni
Liverpool 4-2 Newcastle. Show al lui Salah pentru liderul Premier League înainte de Cupa Africii pe Națiuni

Liverpool, victorie uriașă la Tottenham, într-un meci cu final incendiar.  Salah, eroul "Cormoranilor" - Eurosport
Liverpool, victorie uriașă la Tottenham, într-un meci cu final incendiar. Salah, eroul "Cormoranilor" - Eurosport

Meci colosal în Premier League. Liverpool a masacrat-o pe Manchester  United, cu un scor fără precedent - Evenimentul Zilei
Meci colosal în Premier League. Liverpool a masacrat-o pe Manchester United, cu un scor fără precedent - Evenimentul Zilei

Liverpool | PrimaSport.ro

Șapte goluri, răsturnări de situație și gafe școlărești în spectacolul  Liverpool – Real Madrid
Șapte goluri, răsturnări de situație și gafe școlărești în spectacolul Liverpool – Real Madrid

Statistici îngrijorătoare pentru Manchester United înainte de meciul cu  Liverpool
Statistici îngrijorătoare pentru Manchester United înainte de meciul cu Liverpool

Meci senzațional făcut de Liverpool cu Newcastle și ”cormoranii” lui Jurgen  Klopp se distanțează în fruntea clasamentului! | Sport.ro
Meci senzațional făcut de Liverpool cu Newcastle și ”cormoranii” lui Jurgen Klopp se distanțează în fruntea clasamentului! | Sport.ro

Talismanul lui Jurgen Klopp » Liverpool n-a pierdut niciun meci în care  atacantul a marcat
Talismanul lui Jurgen Klopp » Liverpool n-a pierdut niciun meci în care atacantul a marcat

Liverpool - Arsenal 1-1! "Tunarii" rămân pe primul loc în Premier League!  Manchester United, înfrângere la West Ham - Antena Sport
Liverpool - Arsenal 1-1! "Tunarii" rămân pe primul loc în Premier League! Manchester United, înfrângere la West Ham - Antena Sport

Cele mai interesante meciuri ale zilei în Europa! Barcelona, doar egal la  Getafe. Chelsea şi Liverpool, remiză în Premier League - Antena Sport
Cele mai interesante meciuri ale zilei în Europa! Barcelona, doar egal la Getafe. Chelsea şi Liverpool, remiză în Premier League - Antena Sport

Premier League: Arsenal învinge pe final Manchester City – Liverpool, încă  un meci fără victorie - HotNews.ro
Premier League: Arsenal învinge pe final Manchester City – Liverpool, încă un meci fără victorie - HotNews.ro

Toulouse a învins-o pe Liverpool, scor 3-2

Liverpool învinge Newcastle cu 4-2 într-un Meci Spectaculos din Premiere  League - XpertBet Statistici si Analize Fotbal
Liverpool învinge Newcastle cu 4-2 într-un Meci Spectaculos din Premiere League - XpertBet Statistici si Analize Fotbal

Mizează pe Liverpool – Newcastle, primul meci din Premier League în 2024

Arena Națională, gata de încă un super meci! Liverpool - Leipzig s-ar putea  juca la București. Anunțul făcut de englezi
Arena Națională, gata de încă un super meci! Liverpool - Leipzig s-ar putea juca la București. Anunțul făcut de englezi

Video | Tottenham - Liverpool 2-1. Meci nebun în Premier League! Cu doi  jucători eliminați, ”Cormoranii” și-au dat autogol în 90+6
Video | Tottenham - Liverpool 2-1. Meci nebun în Premier League! Cu doi jucători eliminați, ”Cormoranii” și-au dat autogol în 90+6

VIDEO | Tottenham s-a impus cu 2-1, într-un meci nebun cu Liverpool. Spurs  a punctat în ultimul minut, după ce ”cormoranii” au jucat în 9 oameni din  minutul 70
VIDEO | Tottenham s-a impus cu 2-1, într-un meci nebun cu Liverpool. Spurs a punctat în ultimul minut, după ce ”cormoranii” au jucat în 9 oameni din minutul 70

VIDEO | Liverpool - Arsenal 2-2. Meci nebun pe Anfield. ”Cormoranii” au  revenit de la 0-2. ”Tunarii” pierd teren în lupta pentru titlu
VIDEO | Liverpool - Arsenal 2-2. Meci nebun pe Anfield. ”Cormoranii” au revenit de la 0-2. ”Tunarii” pierd teren în lupta pentru titlu

Meci de baraj între Manchester City şi Liverpool pentru titlu?! Scenariul  prin care Premier League ar oferi o finală istorică - Fanatik.ro
Meci de baraj între Manchester City şi Liverpool pentru titlu?! Scenariul prin care Premier League ar oferi o finală istorică - Fanatik.ro

Premier League. FC Liverpool- Tottenham, 4-3. Filmul unui meci de infarct -  Evenimentul Zilei
Premier League. FC Liverpool- Tottenham, 4-3. Filmul unui meci de infarct - Evenimentul Zilei

PREVIEW | Finala Champions League 2022: Liverpool - Real Madrid. Mii de  fani sunt deja la Paris
PREVIEW | Finala Champions League 2022: Liverpool - Real Madrid. Mii de fani sunt deja la Paris

Liga Campionilor | Ce meci! Liverpool, umilită de Real Madrid

Video | Manchester City - Liverpool 3-2. Ce spectacol! "Cetățenii" sunt în  sferturile Cupei Ligii Angliei, după un meci "nebun"
Video | Manchester City - Liverpool 3-2. Ce spectacol! "Cetățenii" sunt în sferturile Cupei Ligii Angliei, după un meci "nebun"