Home

vaccinare emulsie Secretar meci dinamo Maryanne Jones păpuşă ameţit

Dinamo la al optulea meci fără victorie, după remiza albă cu Poli Iaşi

Dinamo București - Petrolul Ploiești 1-1 | Egal, după un meci echilibrat |  Sport.ro
Dinamo București - Petrolul Ploiești 1-1 | Egal, după un meci echilibrat | Sport.ro

Meci întrerupt pe „Ilie Oană”! Fanii Petrolului au aruncat cu torțe și  fumigene pe teren la meciul cu Dinamo. FOTO
Meci întrerupt pe „Ilie Oană”! Fanii Petrolului au aruncat cu torțe și fumigene pe teren la meciul cu Dinamo. FOTO

FC Petrolul – Dinamo București/Start în 2024! – FC Petrolul

Au transferat 5, dar pleacă un titular. Mișcări de trupe la Dinamo înaintea  primului meci oficial din 2024
Au transferat 5, dar pleacă un titular. Mișcări de trupe la Dinamo înaintea primului meci oficial din 2024

4-0! Meci frumos pe Municipal: Balaure, Jipa și Alhassan au marcat contra  Dinamo
4-0! Meci frumos pe Municipal: Balaure, Jipa și Alhassan au marcat contra Dinamo

Meci Dinamo - Steaua cu scântei! Alertă de grazul ZERO în Capitală - Au  fost întocmite 10 dosare PENALE
Meci Dinamo - Steaua cu scântei! Alertă de grazul ZERO în Capitală - Au fost întocmite 10 dosare PENALE

A debutat la Dinamo în eșecul cu Petrolul și le face o promisiune fanilor:  ”Se poate întâmpla orice”
A debutat la Dinamo în eșecul cu Petrolul și le face o promisiune fanilor: ”Se poate întâmpla orice”

Un gol marcat în minutul 80 a decis meciul dintre Petrolul și Dinamo. Ce  echipă s-a
Un gol marcat în minutul 80 a decis meciul dintre Petrolul și Dinamo. Ce echipă s-a

Fotbal: Dinamo a încheiat la egalitate meciul amical cu Genclerbirligi  (1-1) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Dinamo a încheiat la egalitate meciul amical cu Genclerbirligi (1-1) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Florin Prunea se ia Zeljko Kopic și de jucătorii lui Dinamo: „Va retrograda  dacă joacă așa! Cel mai slab meci”
Florin Prunea se ia Zeljko Kopic și de jucătorii lui Dinamo: „Va retrograda dacă joacă așa! Cel mai slab meci”

EXCLUSIV | Câte bilete s-au vândut pentru Dinamo - FCSB cu două zile  înainte de meci. Surpriză uriașă din partea oaspeților | SuperLiga | iAM  SPORT
EXCLUSIV | Câte bilete s-au vândut pentru Dinamo - FCSB cu două zile înainte de meci. Surpriză uriașă din partea oaspeților | SuperLiga | iAM SPORT

Florin Prunea a urmărit meciul lui Dinamo și a răbufnit: ”Nepregătiți  fizic. Va retrograda sigur!”
Florin Prunea a urmărit meciul lui Dinamo și a răbufnit: ”Nepregătiți fizic. Va retrograda sigur!”

Rezultat excelent în primul meci din 2024 - Dinamo1948

Dinamo a anunțat pe ce stadion se va disputa meciul cu Rapid

Final de meci în Antalya. DINAMO... - Dinamo Bucuresti | Facebook

A ajuns în România și e aproape de transferul la Dinamo » Are 47 de meciuri  pentru națională + Problemă majoră pentru „câini”
A ajuns în România și e aproape de transferul la Dinamo » Are 47 de meciuri pentru națională + Problemă majoră pentru „câini”

Biletele la meciul Petrolul-Dinamo vor putea fi cumpărate doar în baza unui  act de identitate - Observatorul Prahovean
Biletele la meciul Petrolul-Dinamo vor putea fi cumpărate doar în baza unui act de identitate - Observatorul Prahovean

Vin investitorii! Anunț uriaș făcut înaintea meciului Petrolul - Dinamo:  „Sunt discuții avansate” | Sport.ro
Vin investitorii! Anunț uriaș făcut înaintea meciului Petrolul - Dinamo: „Sunt discuții avansate” | Sport.ro

Petrolul - Dinamo Live Video Online în etapa 22 din Superliga

Dinamo, de neoprit: al cincilea transfer făcut cu câteva ore înainte de  primul meci oficial din 2024 | adevarul.ro
Dinamo, de neoprit: al cincilea transfer făcut cu câteva ore înainte de primul meci oficial din 2024 | adevarul.ro

Video&Foto | Meciul Dinamo - Steaua, întrerupt! Ploaie de torțe din galeria  “militarilor”
Video&Foto | Meciul Dinamo - Steaua, întrerupt! Ploaie de torțe din galeria “militarilor”

FC Voluntari - Dinamo 2-3. Meci nebun la Voluntari. Sigurjonsson a ratat  incredibil un penalty în finalul partidei - Playsport
FC Voluntari - Dinamo 2-3. Meci nebun la Voluntari. Sigurjonsson a ratat incredibil un penalty în finalul partidei - Playsport

Ce-a făcut Dinamo în primul meci al anului. Cine a marcat golul ”câinilor”

Una caldă, una rece pentru Dinamo. Două reprize în antiteză și ”câinii”  pierd al doilea meci amical. Jucătorul remarcat, fotbaliștii care au acuzat  probleme medicale + moment inedit la pauză | SuperLiga
Una caldă, una rece pentru Dinamo. Două reprize în antiteză și ”câinii” pierd al doilea meci amical. Jucătorul remarcat, fotbaliștii care au acuzat probleme medicale + moment inedit la pauză | SuperLiga

Dinamo Bucuresti | Bucharest

Dinamo București are ambiții mari în SuperLigă. Echipa va juca un meci  amical cu Dinamo Kiev - Evenimentul Zilei
Dinamo București are ambiții mari în SuperLigă. Echipa va juca un meci amical cu Dinamo Kiev - Evenimentul Zilei