Home

Reporter substantiv Conştient franța fotbal noutate abdomen Confrunta

Germania a câștigat cu Franța, dar un star al echipei s-a accidentat și a  ieșit plângând de pe teren - Eurosport
Germania a câștigat cu Franța, dar un star al echipei s-a accidentat și a ieșit plângând de pe teren - Eurosport

Franța - Polonia 3-1, în optimile de finală ale Campionatului Mondial din  Qatar
Franța - Polonia 3-1, în optimile de finală ale Campionatului Mondial din Qatar

Franța, primul eșec la Cupa Mondială după 2014! Jucătorii, criticați dur de  presa franceză
Franța, primul eșec la Cupa Mondială după 2014! Jucătorii, criticați dur de presa franceză

OFICIAL | Lotul naționalei Franței pentru Cupa Mondială din Qatar!  Deschamps a convocat șapte atacanți
OFICIAL | Lotul naționalei Franței pentru Cupa Mondială din Qatar! Deschamps a convocat șapte atacanți

Teama cea mare a jucătorilor din naționala Franței

Mbappe şi Benzema, candidaţi la titlul de cel mai bun fotbalist din Franţa  | replicaonline.ro
Mbappe şi Benzema, candidaţi la titlul de cel mai bun fotbalist din Franţa | replicaonline.ro

Franța a învins-o pe Gibraltar cu 14-0 și a doborât record după record!  Performanța este cu adevărat incredibilă - Antena Sport
Franța a învins-o pe Gibraltar cu 14-0 și a doborât record după record! Performanța este cu adevărat incredibilă - Antena Sport

Franţa, cea mai scumpă echipă de la Campionatul Mondial! Jucători în  valoare de 1,4 miliarde de euro - Fanatik.ro
Franţa, cea mai scumpă echipă de la Campionatul Mondial! Jucători în valoare de 1,4 miliarde de euro - Fanatik.ro

Fotbal - EURO 2020: Franţa a câştigat Grupa F şi vine la Bucureşti după 2-2  cu Portugalia | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal - EURO 2020: Franţa a câştigat Grupa F şi vine la Bucureşti după 2-2 cu Portugalia | AGERPRES • Actualizează lumea.

O victorie deosebită de la Franța...

Franța, 14-0 pentru cea mai mare victorie din istoria sa! Olanda și-a  asigurat prezența la EURO. Rezultatele zilei - Eurosport
Franța, 14-0 pentru cea mai mare victorie din istoria sa! Olanda și-a asigurat prezența la EURO. Rezultatele zilei - Eurosport

Franța a lăsat acasă jucători de peste 400 de milioane de euro pentru  Mondialul din Qatar
Franța a lăsat acasă jucători de peste 400 de milioane de euro pentru Mondialul din Qatar

Germania - Franța 2-1 într-un amical de gală, dar selecționerul interimar  al nemților pleacă după un singur meci! Ce s-a întâmplat cu Kylian Mbappe |  Sport.ro
Germania - Franța 2-1 într-un amical de gală, dar selecționerul interimar al nemților pleacă după un singur meci! Ce s-a întâmplat cu Kylian Mbappe | Sport.ro

Echipa națională de fotbal a Franței - Wikipedia

Federația Franceză de Fotbal - Wikipedia

Playmobil Sports&Action - Jucator de fotbal, Liga A Franta - eMAG.ro

Fotbal - CM 2022: Franţa a învins Polonia (3-1) şi s-a calificat în  sferturile de finală | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal - CM 2022: Franţa a învins Polonia (3-1) şi s-a calificat în sferturile de finală | AGERPRES • Actualizează lumea.

Franţa, campioana mondială en-titre, s-a calificat în finala CM din Qatar.  Finala: Argentina - Franţa
Franţa, campioana mondială en-titre, s-a calificat în finala CM din Qatar. Finala: Argentina - Franţa

Franța - Olanda 4-0. Kylian Mbappe a reușit o „dublă” la primul meci în  calitate de căpitan! Toate rezultatele serii în preliminariile pentru EURO  2024, AICI - Antena Sport
Franța - Olanda 4-0. Kylian Mbappe a reușit o „dublă” la primul meci în calitate de căpitan! Toate rezultatele serii în preliminariile pentru EURO 2024, AICI - Antena Sport

Franța a câștigat meciul cu Maroc și s-a calificat în finala Campionatului  Mondial de Fotbal. Kylian Mbappe îl va înfrunta pe Lionel Messi în marea  bătălie pentru trofeu - FOTO & VIDEO -
Franța a câștigat meciul cu Maroc și s-a calificat în finala Campionatului Mondial de Fotbal. Kylian Mbappe îl va înfrunta pe Lionel Messi în marea bătălie pentru trofeu - FOTO & VIDEO -