Home

supraexcita Spectator prezervativ fotbal romania slovenia Fantezie fost a ajunge

România a pierdut amicalul cu Slovenia - spotmedia.ro

România A Pierdut Amicalul Cu Slovenia, De La Cluj-Napoca | Libertatea

România, egal cu Belarus, dar rămâne pe locul II în grupă, cu şanse de  calificare la EURO - Romania24.ro
România, egal cu Belarus, dar rămâne pe locul II în grupă, cu şanse de calificare la EURO - Romania24.ro

Horațiu Moldovan, cel mai bun jucător al României în meciul cu Slovenia.  Cum s-au descurcat ceilalți patru debutanți trimiși în teren de Edi  Iordănescu - Fanatik.ro
Horațiu Moldovan, cel mai bun jucător al României în meciul cu Slovenia. Cum s-au descurcat ceilalți patru debutanți trimiși în teren de Edi Iordănescu - Fanatik.ro

România - Slovenia 1-2. „Vinclul” lui Drăguș nu-i salvează pe „tricolori”,  penibili o repriză pe Cluj Arena
România - Slovenia 1-2. „Vinclul” lui Drăguș nu-i salvează pe „tricolori”, penibili o repriză pe Cluj Arena

Meci de fotbal România și Slovenia, pe Cluj Arena

Olimpiu Moruţan, după România - Slovenia 1-2: "Vreau să mă impun la  naţională şi să mergem la un turneu final!" Dorinţa supremă: "Sper să prind  din nou un transfer mare" - Antena Sport
Olimpiu Moruţan, după România - Slovenia 1-2: "Vreau să mă impun la naţională şi să mergem la un turneu final!" Dorinţa supremă: "Sper să prind din nou un transfer mare" - Antena Sport

S-au pus în vânzare biletele pentru partida amicală de fotbal dintre România  și Slovenia
S-au pus în vânzare biletele pentru partida amicală de fotbal dintre România și Slovenia

România a pierdut amicalul cu Slovenia. Cum s-a desfășurat partida de la  Cluj
România a pierdut amicalul cu Slovenia. Cum s-a desfășurat partida de la Cluj

România a fost învinsă de Slovenia cu 2-1, într-un meci amical - Lumea  Presei
România a fost învinsă de Slovenia cu 2-1, într-un meci amical - Lumea Presei

România - Slovenia 1-2 | Edi Iordănescu, un nou eșec la cârma naționalei.  Drăguș, unicul gol al tricolorilor - Eurosport
România - Slovenia 1-2 | Edi Iordănescu, un nou eșec la cârma naționalei. Drăguș, unicul gol al tricolorilor - Eurosport

Fotbal: România va juca cu Slovenia și cu Republica Moldova pe Cluj Arena -  ClujToday
Fotbal: România va juca cu Slovenia și cu Republica Moldova pe Cluj Arena - ClujToday

România pierde amicalul cu Slovenia: 2-1 / Duminică, de la ora 20.30  naționala de fotbal va juca un alt amical, cu Republica Moldova
România pierde amicalul cu Slovenia: 2-1 / Duminică, de la ora 20.30 naționala de fotbal va juca un alt amical, cu Republica Moldova

Slovenia, de la adversar de coșmar la reper pentru continuitate | Federația  Română de Fotbal
Slovenia, de la adversar de coșmar la reper pentru continuitate | Federația Română de Fotbal

România - Slovenia 1-2 a fost în direct pe Pro Arena & VOYO | „Tricolorii”  pierd pe „Cluj-Arena” | Sport.ro
România - Slovenia 1-2 a fost în direct pe Pro Arena & VOYO | „Tricolorii” pierd pe „Cluj-Arena” | Sport.ro

Exclusiv | ”Am început foarte prost”. Ilie Dumitrescu a semnalat problema  naționalei României, după meciul cu Slovenia
Exclusiv | ”Am început foarte prost”. Ilie Dumitrescu a semnalat problema naționalei României, după meciul cu Slovenia

Video | Denis Drăguș, după super-golul marcat în România – Slovenia.  Mesajul de la pauză care a schimbat fața partidei
Video | Denis Drăguș, după super-golul marcat în România – Slovenia. Mesajul de la pauză care a schimbat fața partidei

EPISODUL 9: România - Slovenia 1-1 (2001). Cu 5 atacanți în teren am jucat  fotbal total
EPISODUL 9: România - Slovenia 1-1 (2001). Cu 5 atacanți în teren am jucat fotbal total

Nationala de fotbal a Romaniei va juca astazi un meci impotriva Sloveniei  pe Cluj Arena. Cat costa biletele - E fain la Cluj!
Nationala de fotbal a Romaniei va juca astazi un meci impotriva Sloveniei pe Cluj Arena. Cat costa biletele - E fain la Cluj!

România - Slovenia | Care sunt loturile celor două echipe naționale

România - Slovenia, o nedreptate imensă: posesie 68% - 32%, pase 454-150,  șuturi 22-5, acțiuni în careu: 50-5!!! Și am ratat Mondialul
România - Slovenia, o nedreptate imensă: posesie 68% - 32%, pase 454-150, șuturi 22-5, acțiuni în careu: 50-5!!! Și am ratat Mondialul

Ionuţ Nedelcearu, mesaj tăios pentru "tricolori", după România - Slovenia  1-2: "Fotbalul se joacă două reprize" - Antena Sport
Ionuţ Nedelcearu, mesaj tăios pentru "tricolori", după România - Slovenia 1-2: "Fotbalul se joacă două reprize" - Antena Sport