Home

Obliga Deviere A face echipă cu brazilia campionat mondial farmacist deteriora proprietate

Brazilia și-a anunțat în mod oficial lotul pentru Campionatul Mondial din  Qatar. Ce surpriză a plănuit Tite | Sport.ro
Brazilia și-a anunțat în mod oficial lotul pentru Campionatul Mondial din Qatar. Ce surpriză a plănuit Tite | Sport.ro

Cupa Mondială 2022. Brazilia, învinsă de Camerun, dar câștigătoare a  grupei. Și Elveția merge în optimi, iar Serbia părăsește turneul | Digi24
Cupa Mondială 2022. Brazilia, învinsă de Camerun, dar câștigătoare a grupei. Și Elveția merge în optimi, iar Serbia părăsește turneul | Digi24

Croația și Brazilia se vor duela în sferturi la Campionatul Mondial din  Qatar - FocusPress
Croația și Brazilia se vor duela în sferturi la Campionatul Mondial din Qatar - FocusPress

A fost desemnat cel mai frumos gol de la Campionatul Mondial din Qatar.  Reușita îi aparține unui brazilian | Sport.ro
A fost desemnat cel mai frumos gol de la Campionatul Mondial din Qatar. Reușita îi aparține unui brazilian | Sport.ro

Tite a anunțat lotul final al Braziliei pentru Campionatul Mondial!  Surprizele și marile absențe - Eurosport
Tite a anunțat lotul final al Braziliei pentru Campionatul Mondial! Surprizele și marile absențe - Eurosport

Brazilia s-a calificat la Campionatul Mondial din 2022! Recordul  nemaiîntâlnit scris în partida contra Columbiei - Eurosport
Brazilia s-a calificat la Campionatul Mondial din 2022! Recordul nemaiîntâlnit scris în partida contra Columbiei - Eurosport

Campionatul Mondial. Croația a eliminat Brazilia și s-a calificat în  semifinale. O nouă lovitură dată de vicecampionii lumii - Evenimentul Zilei
Campionatul Mondial. Croația a eliminat Brazilia și s-a calificat în semifinale. O nouă lovitură dată de vicecampionii lumii - Evenimentul Zilei

Brazilia - Coreea de Sud 4-1, în „optimile” Campionatului Mondial de  fotbal. Urmează Croația
Brazilia - Coreea de Sud 4-1, în „optimile” Campionatului Mondial de fotbal. Urmează Croația

Croația a bătut Brazilia la penalty și s-a calificat în semifinalele Campionatului  Mondial de fotbal 2022
Croația a bătut Brazilia la penalty și s-a calificat în semifinalele Campionatului Mondial de fotbal 2022

Croația a eliminat Brazilia de la Campionatul Mondial la penaltyuri. Neymar  și echipa sa pleacă acasă - Stirileprotv.ro
Croația a eliminat Brazilia de la Campionatul Mondial la penaltyuri. Neymar și echipa sa pleacă acasă - Stirileprotv.ro

Campionatul Mondial de fotbal: Brazilia luptă, luni, pentru un loc în  sferturile de finală/ Programul meciurilor
Campionatul Mondial de fotbal: Brazilia luptă, luni, pentru un loc în sferturile de finală/ Programul meciurilor

Presa din Brazilia, fără milă după eliminarea de la Campionatul Mondial:  „Toată lumea știa că va fi complicat, cu excepția lor!” | Sport.ro
Presa din Brazilia, fără milă după eliminarea de la Campionatul Mondial: „Toată lumea știa că va fi complicat, cu excepția lor!” | Sport.ro

CM 2022 | Tite a confirmat că Neymar va evolua în Brazilia - Coreea de Sud!  Anunţul momentului de la Campionatul Mondial - Antena Sport
CM 2022 | Tite a confirmat că Neymar va evolua în Brazilia - Coreea de Sud! Anunţul momentului de la Campionatul Mondial - Antena Sport

Echipa națională de fotbal a Braziliei - Wikipedia

Brazilia s-a calificat în optimile de finală ale Cupei Mondiale și a egalat  un record impresionant
Brazilia s-a calificat în optimile de finală ale Cupei Mondiale și a egalat un record impresionant

Campionatul Mondial. Brazilia a făcut festival și s-a calificat în  sferturile de finală - Evenimentul Zilei
Campionatul Mondial. Brazilia a făcut festival și s-a calificat în sferturile de finală - Evenimentul Zilei

Brazilia, campioană mondială în 2002 fără emoţii! Coşmarul sloven ne-a  lăsat acasă! Video - Fanatik.ro
Brazilia, campioană mondială în 2002 fără emoţii! Coşmarul sloven ne-a lăsat acasă! Video - Fanatik.ro

CUPA MONDIALĂ 2018. Lotul Braziliei - Stirileprotv.ro

Brazilia - Serbia, LIVE de la Campionatul Mondial din Qatar

Brazilia are un lot de Mondial de 1,14 miliarde. 597 de milioane sunt numai  atacanții
Brazilia are un lot de Mondial de 1,14 miliarde. 597 de milioane sunt numai atacanții

Brazilia sau Franța? Argentina sau Anglia? Cine e favorită să câștige Campionatul  Mondial? Toate detaliile despre echipele care vor merge în Qatar - Playsport
Brazilia sau Franța? Argentina sau Anglia? Cine e favorită să câștige Campionatul Mondial? Toate detaliile despre echipele care vor merge în Qatar - Playsport

Critici dure pentru Brazilia după ce s-a calificat în sferturile Campionatului  Mondial din Qatar: „Parcă ar fi un show de dans” - Playsport
Critici dure pentru Brazilia după ce s-a calificat în sferturile Campionatului Mondial din Qatar: „Parcă ar fi un show de dans” - Playsport

Brazilia a anunțat lotul final pentru Campionatul Mondial din Qatar »  Absențe importante: staruri din Premier League ignorate de Tite
Brazilia a anunțat lotul final pentru Campionatul Mondial din Qatar » Absențe importante: staruri din Premier League ignorate de Tite

Brazilia, în sferturile Cupei Mondiale după 4 goluri în 30 de minute în  poarta Coreei de Sud - Eurosport
Brazilia, în sferturile Cupei Mondiale după 4 goluri în 30 de minute în poarta Coreei de Sud - Eurosport